BENZER FİLMLER

Ben Katil Değilim Türkçe Dublajlı 720p izle

Ben Katil Değilim Türkçe Dublajlı 720p izle
PUAN : 8.4
Ben Katil Değilim Türkçe Dublajlı 720p izle 8.4 / 10 3 kullanıcı oyu.
İMDb 6.2
Dublaj
720P

 759İZLENME

 0FAVORİ

2016 yılında drama, korku ve gerilim türlerinin bir örneği olarak karşımıza çıkan Ben Katil Değilim, 6.2 seviyesinde IMDB puanına sahiptir. Film yaklaşık olarak iki saatlik bir süreye sahiptir. ABD yapımı olan film, oldukça düşük bir bütçe kullanılarak çekilir. Yaklaşık bir buçuk milyon dolarlık bir bütçe karşılığında çekilen ve orijinal ismi I am Not a Serial Killer olan film, eleştirmenlerden karışık yorumlar alır. Film, gerilim türünü sevenler için oldukça doğru bir seçenek olarak düşünülebilir. Filmin oyuncu ve yönetmen kadrosu oldukça başarılı bir yapım ortaya çıkartır.

Ben Katil Değilim filminin yapım ve oyuncu kadrosu

Billy O’Brien filmin yönetmen koltuğunda oturan isim olarak karşımıza çıkar. Kendisi ayrıca Christopher Hyde ile birlikte senaryo yazarları arasında yer alır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Max REcords, Chistopher Lloyd ve Laura Fraser gibi isimler yer alır.

Ben Katil Değilim filminin konusu

Küçük bir Batı kasabasında yaşayan ve oldukça genç yaşta olan John Wayne bazı sorunlar yaşar. Ayrıca yüksek derecede intihar eğilimlidir. İçinde kopan fırtınalar aslında çok büyük bir sorundan kaynaklıdır. Bu hislere sebep olan olağan dışı bir katil şeytandır. İçindeki bu şeytanı avlayıp yok etmesi gerektiğini düşünür.
  Orjinal Adı:

I Am Not a Serial Killer

Detay
Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir