BENZER FİLMLER

Buz Devri 2 Türkçe Dublajlı 720p izle

Buz Devri 2 Türkçe Dublajlı 720p izle
PUAN : 6.8
Buz Devri 2 Türkçe Dublajlı 720p izle 6.8 / 10 1 kullanıcı oyu.
İMDb 6.8
Dublaj
720P
  • Süre: 91 Dk.
  • Vizyon Tarihi: 2006
  • Ülke: ABD

 766İZLENME

 0FAVORİ

Bir buçuk saat süren Buz Devri 2, serisinin ikinci bölümü ve apayrı bir macera ile seyirci karşısına çıkıyor. İçinde bol kahkaha ve aksiyon olan bu film bir animasyon türünü yansıtır. 2006 yılında gösterime çıkmış olan Buz Devri 2, yaklaşık olarak 80 milyon dolarlık bir bütçe kullanılarak çekilir. Karşılığında ise ilk bölümü de aşarak ortalama 660 milyon dolarlık bir kar oranı elde eder. İlk bölümden itibaren müthiş bir seyirci kitlesi yakalayan film, dünya genelinde harika bir başarı ile adından bahsettirdi.

Buz Devri 2’nin yapımcı ve seslendirmeleri kimler yapar?

İlk bölümden farklı olarak bu bölümün yönetmen koltuğunda Carlos Saldanha oturur. Filmin ikinci bölümünün senaryosu ise Peter Gaulke, Gerry Swallow ve Jim Hecht tarafından yazılır. Hikâye ise Peter Gaulke ve Gerry Swallow’a aittir. İlk bölümde seslendirme yapanlar adeta seyirci kafasında yer etmiştir ve bu yüzden değişiklik yoktur. Aynı şekilde Ray Romano, John Leguizamo ve Denis Leary gibi isimler seslendirme yapar.

Buz Devri 2’nin konusu ve senaryosu incelemesi

Filmin bu bölümünde Erime Başlıyor ismi kullanılır ve Manny adında Mamut, dişli kaplan Diego, tembel hayvan Sid iş başındadır. Buzlar yaşadıkları bölgede erimeye başlar ve artık neredeyse yaşam alanları yok olmak üzeredir. Bununla ilgili bir şeyler yapmak gerekir. Yaşanan su baskınlarından kurtulmak için plana ihtiyaç vardır. Manny, yeryüzünde kalan en son mamut olduğunu düşünüp hüzünlenirken bir anda Ellie adında bir mamut ile tanışır ve çok mutlu olur. Birlikte buzların erimesi yüzünden yaşamak için alan aramaya ve su baskınlarından kaçmaya başlarlar. Bu sırada da Scrat ismindeki ünlü faremiz sahip olduğu tek meşe palamudunun peşinden koşmak ile meşguldür. 
  Orjinal Adı:

Ice Age 2: The Meltdown

Detay
Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir