BENZER FİLMLER

Buz Devri 4 tek part hd izle

Buz Devri 4 tek part hd izle
PUAN : 6.6
Buz Devri 4 tek part hd izle 6.6 / 10 1 kullanıcı oyu.
İMDb 6.6
Dublaj
720P
  • Süre: 88 Dk.
  • Vizyon Tarihi: 2012
  • Ülke: ABD

 841İZLENME

 0FAVORİ

Animasyon türünün en sevilen örneklerinden olan Buz Devri, seri halinde çekilmiştir ve bu bölüm de dördüncüsüdür. Buz Devri 4, bir buçuk saate yakın süren ve Dünya’nın 20.000 yıl öncesine dayanan hayvan hikâyelerini konu alan bir filmdir. Bu bölümde bambaşka bir heyecan ve komedi içerir. 2012 yılında gösterime giren Buz Devri 4, 3D görüntü teknolojisi kullanılarak hazırlanır ve zaten başarılı olan ses, görüntü efektleri daha da etkileyici olur. Filmin bu bölümü Blue Sky Studios tarafından üretilir. Kendisinden önceki bölümlerden biraz fazla bütçe kullanılmış ve çekildiği yılın en fazla hasılat elde eden animasyon filmi olmuştur. Yaklaşık olarak 95 milyon dolar bütçe kullanılan film, karşılığında 877 milyon doları aşan bir hasılat elde etmeyi başarır. Ayrıca birçok güzel ve olumlu yorumlar alır.

Buz Devri 4’ün yapımcı ve seslendirmeleri

Diğer bölümlerden farklı olarak bu bölümün yönetmen koltuğunda Steve Martino ve Mike Thurmeier oturur. Ayrıca filmin bu bölümünün senaryo yazarları Michael Berg ve Jason Fuchs olarak karşımıza çıkarken; hikâye yazarları da Berg ile birlikte Lori Forte’dir. Filmin bu bölümünün de seslendirmeleri baştan beri değişmeyen isimlerden oluşur. Zaten bu isimlerin sesleri hayvan karakterler ile bütünleşmiş durumdadır. Bu isimler Ray Romano, Denis Leary ve John Leguizamo gibi seslendirmenlerdir.

Buz Devri 4’ün ana konusu ve senaryosu

Sevimli firavun faresi Scratt kazara bir hortum çıkarır ve her zamanki gibi çok sevdiği meşe palamudunun peşine takılmıştır. Bu sebeple MAnny Ellie’den ayrılır ve orada onu bulacağına söz verir. Eve dönüş yolunu bulmak için plan yapan mamut liderliğindeki hayvanlar acımasız bir korsan olan Gutt tarafından alıkonulur. Manny ve arkadaşları bir şekilde ellerinden kaçar ve korsanın gemisini çalıp eve dönmek için plan yapmaya başlar.
 

  Orjinal Adı:

Ice Age: Continental Drift

Detay
Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir