BENZER FİLMLER

Chips Tek Part Türkçe Altyazılı 720p

Chips Tek Part Türkçe Altyazılı 720p
PUAN : 8.0
Chips Tek Part Türkçe Altyazılı 720p 8.0 / 10 3 kullanıcı oyu.
İMDb 6.0
Altyazı
720P

 8583İZLENME

 0FAVORİ

Aksiyon, komedi ve suç türlerinin bir örneği olan Chips, bir buçuk saatlik bir süreye sahiptir. Film ABD yapımıdır ve 6 seviyesinde IMDB puanı vardır. Film başarılı bir film şirketi olan Warner tarafından üretilir. Yaklaşık 25 milyon dolarlık bir bütçeye sahip olan film, karşılığında yine bütçesine yakın bir hasılat elde eder. Genel olarak karışık yorumlar alan film, komedi ve aksiyonu güzel bir şekilde harmanlamayı başarır.

Chips filminin yapım ve oyuncu kadrosunda kimler var?

Dax Shepard bu filmin yönetmen koltuğunda oturan isim olarak karşımıza çıkar. Filmin hikâyesi ise Rick Rosner tarafından kaleme alınır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Michael Pena ile birlikte Dax Shepardve Vincent D’Onofrio gibi isimler yer alır.

Chips filminin konusu

John Baker ve Frank Ponch birlikte yolları farklı şekilde kesişen iki isimdir. Baker, henüz yenilmiş bir usta motorcudur ve eşi ile olan eski hayatını toparlamaya çalışır. Ponch ise kimliğini gizli tutan bir ajandır. Bir görev için gizli kimliğe bürünür ve amacı milyon dolarlık bir hırsızlığı ortaya çıkarmaktır. İki birbirinden farklı takım bir araya gelir ve birbirinden çılgın günler başlar. 
  Film Etiketleri:
Detay
Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir