BENZER FİLMLER

Çin Seddi Türkçe Altyazılı 720p izle

Çin Seddi Türkçe Altyazılı 720p izle
PUAN : 4.5
Çin Seddi Türkçe Altyazılı 720p izle 4.5 / 10 2 kullanıcı oyu.
İMDb 5.9
Altyazı
720P

 1181İZLENME

 0FAVORİ

2016 yılında gösterime giren Çin Seddi filminin orijinal ismi The Great Wall olarak karşımıza çıkar. ABD ve Çin ortak yapımı olan bu film yaklaşık olarak iki saatlik bir süreye sahiptir. Aksiyon, macera ve fantastik türlerin ilginç bir karşımı olan Çin Seddi filmi seyirciler tarafından oldukça sevilen bir film olmayı başarır. Ayrıca film hakkında eleştirmenler de güzel yorumlar yaparlar. Filmin ses ve görüntü kalitesi oldukça başarılıdır ve oldukça pahalı bir yapımdır. Filmin bütçesi 150 milyon dolar civarında olup bize ne kadar dev bir tutar olduğunu gösterir. Film ekibi ise bu bütçeye karşılık 300 milyon doları aşan bir hasılat elde etmeyi başarır. Bu sayı bütçenin iki katıdır. Film genel olarak bir canavar filmini konu alır.

Çin Seddi filmini yapımcıları ve oyuncuları

Bir Çin asıllı yönetmen olan Yimou Zhang bu filmin yönetmen koltuğunda oturan kişidir. Filmin senaryo kısmında ise Carlo Bernard, Doug Miro ve Tony Gilroy gibi başarılı isimler yer alır. Hikâyesi ise Max Brooks, Edward Zwick ve Marshall Herskovitz gibi isimler tarafından kaleme alınır. Filmin oyuncu kadrosu AB ve Çin asıllı oyunculardan oluşur. Matt Damon bu filmin başrol karakteri olan William’ı oynarken, onun en yakın arkadaşı rolündeki Tovar’ı ise Pedro Pascal oynar. Kendisi Game of Thrones ve Narcos filmlerinin sevilen oyuncusudur. Bu iki ismin dışında da Tian Jong, Willem Dafoe ve Andy Lau gibi oyuncular da yer alır.

Çin Seddi filminin konusu

Filmde Çin kendisini yenilmez ve ölümcül canavarlara karşı savunmak için sed kurar. Bu Çin Seddi çok yüksek duvarlıdır ancak geçilmez değildir. Bu sırada iki Avrupalı bir mühimmat olan siyah barutu ararken bu bölgede esir düşerler. Ancak bölgenin yaşadığı bu zor durumda onlara yardım etmeye çalışacak ve özellikle William bir kahramana dönecektir.
  Orjinal Adı:

The Great Wall

Detay
Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha