BENZER FİLMLER

Dağ 2 Hd 720p İzle

 Editörün Önerisi
Dağ 2 Hd 720p İzle
PUAN : 6.2
Dağ 2 Hd 720p İzle 6.2 / 10 134 kullanıcı oyu.
İMDb 7.6
Orjinal
720P

 25038İZLENME

 0FAVORİ

2016 yılında gösterime giren ve Türk yapımı en başarılı yapımlardan biri olan Dağ 2, drama türünün bilinen örneklerinden biri olarak karşımıza çıkar. Bu drama tarih ve savaş konularını işler ve iki saati aşan bir süreye sahiptir. Bir önceki bölümü 2012 yılında gösterime giren Dağ 2, büyük bir ilgi toplamayı başarır. Ayrıca eleştirmenlerden de tam not alan film 2016 yılının Türkiye’de izlenen birinci filmi olma başarısı göstermesi de takdir edilmesi gereken bir sonuçtur. 2016 yılında yaklaşık olarak üç buçuk milyon izleyici toplayan film, izleyicilerin büyük ilgisi çekmiştir.

Dağ 2 filminin yapımcıları ve oyuncuları

Alper Çağlar Dağ 2 filminin hem yönetmen koltuğunda oturan isimdir hem de filmin senaryosunu kaleme alan kişidir. Filmin ana karakterleri ise Ozan Ağaç, Bedii Akın, Murat Akın gibi Tük oyunculardan oluşur. Oyuncuları oldukça başarılı performans sergiler.

Dağ 2 filminin konusu

 İki çok yakın arkadaş olan Oğuz ve Bekir henüz askerlik görevlerini bitirmek üzereyken Özel Kuvvetlerde devam etmek isterler ancak belli rahatsızlıkları olduğu için bu başvuruları olumlu sonuçlanmaz. Ancak onları bu isteğini öğrenen Veysel, kayıtsız kalamaz ve onları Özel Kuvvetlere alır. Burada çok sıkı ve çetin bir askeri eğitim alarak ülkenin en zor çatışma bölgesi olan Irak’a giderler. Burada ise büyük bir operasyon yürütülür. Bir gazetecinin terör örgütü IŞID elinden kurtarılması için herkes elinden geleni yapmaktadır.

  Orjinal Adı:

Dağ 2

  Tür: Aksiyon, Film izle
  Film Etiketleri:
Detay
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Ziyaretçi
samet 25 Mart 2017, Cumartesi
fıl cok guzel