BENZER FİLMLER

Hardcore Henry hd izle

Hardcore Henry hd izle
PUAN : 7.0
Hardcore Henry hd izle 7.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
İMDb 7.0
Dublaj
720P

 966İZLENME

 0FAVORİ

Bir buçuk saatlik bir süreye sahip olan Hardcore Henry filmi aksiyon, macera ve bilim kurgu türlerinin bir örneğini yansıtır. Rusya ve ABD ortak yapımı olan film 6.8 IMDb puanı ile karşımıza çıkar. 2015 yılında gösterime girer. 2 milyon dolarlık bir bütçe ile çekilen Hardcore Henry filmi karşılığında 15 milyon dolara yakın bir hasılat elde eder. Filmin sıra dışı bir hikâyesi vardır. Ayrıca oyuncu kadrosu da filmin kurgusunu iyi yansıtır. Özellikle bilim kurgu türlerini seven insanlar için harika bir seçim olacaktır.

Hardcore Henry filminin yapım ve oyuncuları kimdir?

Ilya Naishuller filmin yönetmen koltuğunda oturan isimdir. Kendisi ayrıca filmin senaryosu da yazan isim olarak karşımıza çıkar. Filmin ek yazarı ise Will Stewart’tır. Filmin başrol karakterleri Sharlto Copley, Tim Roth ve Haley Bennett gibi isimler tarafından canlandırılır.

Hardcore Henry filminin ana konusu

Harika bir aksiyon türü olan bu filmde Henry isminde bir adam vardır ve geçmişine dair hiçbir şey hatırlamaz. Birisi ona gelip her şeyi istediği gibi anlatır. Henry’e hiçbir şey hatırlamadığını ve bunun sebebinin eşi tarafından ölümden geri getirildiğini söyler. Ayrıca isminin de Henry olduğunu söyler. Tam beş dakika sonra da Henry vurulur, eşi kaçırılır ve Henry de muhtemelen onu takip etmelidir. Onu kaçıran kişinin adı Akan’dır. Çok kuvvetli bir savaşçıdır ve birçok paralı askeri vardır. Ayrıca tüm dünyayı denetimi altına almak ister. Henry ise Moskova’yı da bilemez ve herkes onun ölmesini ister. Jimmy adında bir İngiliz vardır ve sadece Jimmy Henry’nin ölmesini istemez. Henry’nin tarafından olabilir ama tam de emin olmamalıdır. Eğer tüm bu görevleri yaparsa ve başarılı olursa kimliğinin arkasında gizlenenleri öğrenebilecek ve gerçeğe kavuşacaktır.
  Orjinal Adı:

Hardcore Henry

Detay
Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir