BENZER FİLMLER

Hayat Türkçe Altyazılı 720p izle

Hayat Türkçe Altyazılı 720p izle
PUAN : 8.0
Hayat Türkçe Altyazılı 720p izle 8.0 / 10 2 kullanıcı oyu.
İMDb 7.0
Altyazı
720P

 3077İZLENME

 0FAVORİ

Korku, gerilim ve bilim kurgu türlerinin bir örneği olan Hayat filmi ABD yapımı olarak 2017 yılında gösterime girer. 7 seviyesinde IMDB puanına sahiptir. İki saate yakın bir süresi vardır. Eleştirmenlerden karışık yorumlar almış. 60 milyon dolarlık bir bütçe kullanan film ekibi karşılığında dünya genelinde 30 milyon doları aşan bir hasılat elde eder. Tam olarak istediğini elde edemez.

Hayat filminin yapımcı ve oyuncuları

Filmin yönetmen koltuğunda Daniel Espinosa otururken; filmin senaryo ve hikâyesi Rhett Reese ve Paul Wernick tarafından kaleme alınır. Filmin ana karakterleri ise Jake Gyllenhaal gibi başarılı bir oyuncu ile birlikte Rebecca Ferguson ve Ryan Reynolds tarafından canlandırılır. Oyuncu kadrosu ABD’nin en başarılı isimlerinden oluşur.

Hayat filminin konusu

Altı astronot uzay istasyonuna doğru hareket eder ve bir örnek üstünde çalışmaya başlar. Bu örnek Mars gezegeninden alınmadır ve aslında Mars’ta bir hayat olup olamayacağını ispat için bir kanıt oluşturabilir. Altı kişilik grup bu örneğin bir hücreli organizma içerdiğini keşfeder. Dünya dışında bulunan ilk hayat bu örnek olur. Ama işler göründüğü gibi değildir. Ekip araştırmaya devam ettikçe ve metotları niyetlerinin dışında olaylar geliştirmeye başlar. Bu hayat formu herkesin düşündüğünden daha zeki bir kanıttır.
  Orjinal Adı:

Life

Detay
Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir