BENZER FİLMLER

Kedi Kadın Tek Part 720p Türkçe Dublajlı

Kedi Kadın Tek Part 720p Türkçe Dublajlı
PUAN : 3.3
Kedi Kadın Tek Part 720p Türkçe Dublajlı 3.3 / 10 1 kullanıcı oyu.
İMDb 3.3
Dublaj
720P

 412İZLENME

 0FAVORİ

2004 yılında gösterime giren Kedi Kadın, aksiyon, suç ve fantastik türlerin bir örneğini yansıtır. ABD yapımı olan film karakterini DC’e ait olan bir çizgi roman karakterinden alır. İki saate yakın bir süreye sahiptir. Film büyük bir beklenti ile gösterime girer ve yaklaşık 100 milyon dolarlık bir bütçe kullanılır. Film bu beklentileri karşılayamaz ve sonuç olarak yaklaşık 80 milyon dolarlık bir hasılat elde edilir.

Kedi Kadın filminin yapım ve oyuncu kadrosu

Filmin yönetmen koltuğunda Pitof oturur. Filmin ayrıca hikâyesi Theresa Rebeck tarafından kaleme alınır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Halle Berry, Sharon Stone ve Benjamin Bratt yer alır.

Kedi Kadın filminin konusu

Dünya’nın en utangaç kadını bir grafik tasarımcı olarak çalışır. Çalıştığı şirket büyük bir sır saklamaktadır. Patience ise bu sırrın bir şekilde ortasında kalır. Burada ona ne olduysa bir kedi kadına dönüşür. Artık oldukça atik, hızlı ve güçlüdür. Bir kedinin sahip olduğu özelliklere sahip olur. İyi ile kötü arasında olan o ince çizgi üstünde gelir gider. Nitekim şehrin zarar görüp görmemesi artık kendisine bağlıdır.
  Orjinal Adı:

Catwoman

  Film Etiketleri:
Detay
Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha