BENZER FİLMLER

Kong Kafatası Adası Tek Part Türkçe Dublajlı 720p

 Editörün Önerisi
Kong Kafatası Adası Tek Part Türkçe Dublajlı 720p
PUAN : 6.5
Kong Kafatası Adası Tek Part Türkçe Dublajlı 720p 6.5 / 10 4 kullanıcı oyu.
İMDb 7.1
Dublaj
720P
  • Süre: 118 Dk.
  • Vizyon Tarihi: 2017
  • Ülke: ABD

 3504İZLENME

 0FAVORİ

2017 yılında gösterime giren Kong: Kafatası Adası, aksiyon, fantastik ve macera türlerinin başarılı bir örneğini yansıtır. İki saate yakın bir süreye sahip olan film ABD yapımı bir filmdir ve 7.1 seviyesinde IMDB puanına sahiptir. 3D görüntü kalitesi ile sunulan film eleştirmenlerden olumlu yönde yorumlar almayı başarır. 185 milyon dolar civarında bir bütçe ile çekilen film, 400 milyon dolara yakın güzel bir hasılat elde eder.

Kong: Kafatası Adası filminin yapım ve oyuncu kadrosu

Filmin yönetmen koltuğunda Jordan Roberts oturur. Filmin senaryosu Dan Gilroy, Max Borenstein ve Derek Connolly tarafından kaleme alınır. Filmin hiakyesi ise John Gatins tarafından yazılır. Filmin ana karakterleri Tom Hiddleston, Samuel Jackson, Brie Larson tarafından canlandırılır.

Kong: Kafatası Adası filmini konusu

İçinde bilim insanlarının, savaşçıların ve maceracıların olduğu bir grup kimsenin daha önce giremediği, girse de geri çıkamadığı gizemli bir adaya giderler. Gidişlerinin sancılı olmasının yanı sıra karşılarında gördükleri devasa goril birçoğunu yok eder. Daha yeni girdikleri adada büyük zayiat veren ekip artık az kişidir. İki gruba ayrılır ve kayıpları bulmaya çalışırlar. Ancak bu adada hiçbir şey normal değildir. Gördükleri dev goril henüz bir başlangıçtır.
 
  Orjinal Adı:

Kong: Skull Island

Detay
Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir