BENZER FİLMLER

Korkusuz Daredevil Tek Part Türkçe Dublajlı 720p

Korkusuz Daredevil Tek Part Türkçe Dublajlı 720p
PUAN : 9.2
Korkusuz Daredevil Tek Part Türkçe Dublajlı 720p 9.2 / 10 4 kullanıcı oyu.
İMDb 7.6
Dublaj
720P
  • Süre: 133 Dk.
  • Vizyon Tarihi: 2003
  • Ülke: ABD

 1706İZLENME

 0FAVORİ

2003 yılında gösterime giren ve Marvel’in en ünlü süper kahramanlarından biri olan Daredevil filmi, aksiyon, suç ve bilim kurgu türlerinin başarılı bir karışımı ile karşımıza çıkıyor. 5.3 seviyesinde IMDB puanı alsa da yaklaşık 75 milyon dolarlık bir bütçe ile 180 milyon doları aşan bir hasılat elde etmeyi başarmıştır. İki saate yakın bir süresi vardır. Seriden ayrılan ve Elektra’nın da yer aldığı spin-off tarzı bir yapım olmuştur.

Daredevil filminin kadrosu

Mark Steven Johnson filmin hem senaryo yazarı hem de yönetmenidir. Filmin başrol oyuncusu Ben Affleck aynı zamanda DareDevil rolünü üstlenir. Ayrıca Jennifer Garner ve Colin Farrell gibi isimler de ana karakterleri oynamıştır.

Daredevil filminin hikayesi

Herkesin bildiği Matt Murdock, henüz küçük yaşında babası ile sokakta yürürken talihsize gözlerine radyoaktif bir maddenin bulaşması sonucu kör olur. Babasını da daha sonra bir boks maçı sonrası kaybeder. Küçük yaşta yalnız kalır ve kendi gibi kör bir yaşlı adam onu bulur. Matt’deki yeteneği keşfeder ve kendi yeteneklerini ona geçirir. Artık Matt hiçbir şeyi görmese de hissetmeye başlar. Adeta kalp atışlarından, nefesinden gözleri varmış gibi hareket eder. Bunu o derece ilerletir ki, ustaca dövüşmeye başlar. Artık tek istediği şehri talan eden yeraltı suç örgütlerine karşı gizliden karşı koymaktır. Gündüz bir avukat olan Matt gece DareDevil olmuştur
  Orjinal Adı:

Daredevil

  Film Etiketleri:
Detay
Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir