BENZER FİLMLER

Lost in the Pacific Tek Part Türkçe Altyazılı 720p

Lost in the Pacific Tek Part Türkçe Altyazılı 720p
PUAN : 4.8
Lost in the Pacific Tek Part Türkçe Altyazılı 720p 4.8 / 10 1 kullanıcı oyu.
İMDb 4.8
Altyazı
720P

 821İZLENME

 0FAVORİ

2016 yılında gösterime çıkan Lost in the Pasific, macera, bilim kurgu ve gerilim türlerinin bir örneğini yansıtır. Bir buçuk saatlik bir süreye sahiptir. Çin yapımı olan film, Mandarin ve İngilizce dilleri ile çekilir. Film büyük aksiyon sahneleri ile dikkat çeker.

Lost in the Pasific filminin yapım ve oyuncu kadrosu

Ağırlıklı Çin asıllı isimlerin olduğu kadroda filmin yönetmeni olarak karşımıza Vincent Zhou çıkar. Filmin senaryo ve hikâyesi ise kendisi ile birlikte Peter Cameron tarafından yazılır. Filmin ana karakterleri arasından ise Brandon Routh, Yuqi Zhang ve Russell Wong gibi isimler tarafından canlandırılır.

Lost in the Pasific filminin konusu

Filmde birbirinden lüks hayatlar yaşayan bir grup elit sayılan insan üzerinden bir hikâye başlar. Bu grup bu hayatı bir şekilde bırakmak zorunda kalır ve çok gizemli sırları olan bir adaya inerler. Bunun sebebi ise birlikte uçuş yaptıkları özel uçak zorunlu iniş yapmak zorunda kalmıştır. Uçak bu gizem dolu adaya iner ve bir yardım beklemeye başlarlar. Ancak çok geçmeden indikleri bu adanın masum olmadığını anlarlar çünkü bu adada beklenmedik derecede tehlikeli durumlar vardır. Sandıklarından daha karanlık ve korkunçtur. Çok geçmeden buradan canlı çıkamayacaklarını anlayacaklardır.
  Film Etiketleri:
Detay
Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir