BENZER FİLMLER

Maymunlar Cehennemi 3 Savaş Tek Part 720p Türkçe Dublajlı

Maymunlar Cehennemi 3 Savaş Tek Part 720p Türkçe Dublajlı
PUAN : 8.9
Maymunlar Cehennemi 3 Savaş Tek Part 720p Türkçe Dublajlı 8.9 / 10 6 kullanıcı oyu.
İMDb 8.3
Dublaj
720P
  • Süre: 142 Dk.
  • Vizyon Tarihi: 2017
  • Ülke: ABD

 4496İZLENME

 0FAVORİ

2017 yılında gösterime giren Maymunlar Cehennemi 3: Savaş, serisinin en son çıkan bölümüdür. Aksiyon, macera ve drama türlerinin en beğenilen örneği olan film, 8.2 seviyesinde IMDB puanına sahiptir. İki buçuk saate yakın bir süreye sahip olan film, yaklaşık olarak 150 milyon dolarlık bir bütçe kullanılarak çekilir. Dev bütçeye sahip olan Maymunlar Cehennemi 3: Savaş, hem izleyiciden hem de eleştirmenlerden olumlu yönde yorumlar almayı başarır. Filmin hikâyesi ilk bölümden itibaren dünyanın birçok bölgesinde izleyicilerin dikkatini çeker. Film büyük bir bölüm ile geri dönmüştür.

Maymunlar Cehennemi 3: Savaş filminin yapım ve oyuncu kadrosu

Matt Reeves bu bölümün yönetmen koltuğunda oturan isimdir. Filmin senaryo ve hikâyesinde ise Mark Bomback ile çalışır. Filmin ana oyuncuları ünlü Gollum seslendiricisi Andy Serkis ve onun yanında Woody Harrelson ve Steve Zahn olarak karşımıza çıkar.

Maymunlar Cehennemi 3: Savaş filminin konusu

Filmin ilk bölümünde bilim insanlarının elinde büyüyen Caesar gittikçe büyür ve üstünde uygulanan deneylere tepki verir. Müthiş bir zekâya sahip olan Caesar, bir şekilde bulunduğu yerden kaçmayı başarır. Gittikçe ilerleme kaydeder ve son bölümünde ise yavaş yavaş insan gibi konuşmaya başlar. Bu bölümde ise Caesar yine ana karakterdir ve bir önceki olay sonrası büyük ve üzücü bir kayıp vermiştir. Büyük bir savaş önlerinde durmaktadır. Caesar kendi türünün intikamını almak için tüm gücünü toplamaya başlamıştır.
  Orjinal Adı:

War for the Planet of the Apes

Detay
Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir