BENZER FİLMLER

Minyonlar tek part hd izle

Minyonlar tek part hd izle
PUAN : 6.5
Minyonlar tek part hd izle 6.5 / 10 1 kullanıcı oyu.
İMDb 6.5
Dublaj
720P
  • Süre: 91 Dk.
  • Vizyon Tarihi: 2015
  • Ülke: ABD

 758İZLENME

 0FAVORİ

2015 yılında gösterime giren Minyonlar isimli film bir animasyon filmidir. İçinde bol miktarda kahkaha, macera ve aksiyon içerir. Bir buçuk saatlik süresi ile seyirciye çok eğlenceli ve farklı anlar yaşatır. Filmin başrol karakterleri tahmin edileceği üzere minyonlardır. Sarı ve minik dostlar birbirinden şirin seslere sahiptir. Sayıları da oldukça fazladır. Bu minik karakterleri ilk olarak Çılgın Hırsız seri filminde görmüştür. Kendileri o kadar ilgi gördü ki ayrı başına bir film çekilmek istendi. Minyonlar beklentiyi boşa çıkarmadı ve sonunda çok sevilen karakterler rekorlar kırdı. Film gösterime girdikten sonra eleştirmenlerden çok güzel yorumlar alır. Yaklaşık olarak 75 milyon dolarlık bir bütçe kullanılarak çekilir. Ancak film gösterimdeyken 1 milyar doları aşan dev bir kar elde etmeyi başarır. Bu bir animasyon filmi için büyük başarıdır ve o yılın en fazla hasılat elde eden filmlerin başında gelir.

Minyonlar filminin yapımcı ve seslendirmeleri

Filmin yönetmen koltuğunda Kyle Balda ve Pierre Coffin oturur. Filmin senaryo ve hikâye yazarları ise Brian Lynch olarak karşımıza çıkar. Filmin seslendirmeleri ise Sandra Bullock, Jon Hamm ve Michael Keaton tarafından yapılır. Filmin seslendirmeleri oldukça etkili yapılmıştır. Filmin en güzel yanı seslendirmelerdir.

Minyonlar filminin ana konusu

Stuart, Kevin ve Bob minyonlardan üç sıkı arkadaş olarak karşımıza çıkar. Dünya’nın çok eski tarihinden beri minyonlar hep kötü karakterli ustalara hizmet ederler. Bir sürelik kötü zamandan sonra tekrar toparlanmaya çalışırlar. Birçok hayal kırıklığından sonra Antarktika’ya yerleşmeyi planlarlar ancak burada da barınamazlar. Artık Amerika kıtasının keşfinin zamanı gelmiştir. Yepyeni bir hayat onları bekler. Kevin onların korumacı liderlerleri; Stuart isyancı gençleri ve Bob da sevimli küçük minyonları olarak başı çekerler. Dünya’nın en kötü kalpli kadını için çalışmaya başlayacaklardır.
  Orjinal Adı:

Minions

Detay
Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha