BENZER FİLMLER

Ölümcül Deney 3 hd izle

Ölümcül Deney 3 hd izle
PUAN : 8.4
Ölümcül Deney 3 hd izle 8.4 / 10 1 kullanıcı oyu.
İMDb 8.4
Dublaj
720P

 733İZLENME

 0FAVORİ

2007’de beyaz perdeye taşınan Ölümcül Deney 3, serisinin üçüncü bölümü olarak karşımıza çıkar. Bir buçuk saati aşan süresi ile başka bir bilim kurgu hikâyesi yansıtır. Bununla birlikte aksiyon ve korku türleri de kendisini çokça gösterir. Bu bölüm, bir öncekinden yaklaşık üç yıl sonra çekilir. Bir korku video oyunundan alıntı ile gösterime girer. Film, teknolojiyi de kullanarak bu bölümü 3D modeller ile gösterir ve böylece ses ve görüntü efektleri son teknoloji olarak karşımıza çıkar.

Ölümcül Deney 3 filminin prodüksiyon tarafı ve yıldız oyuncuları

Bu bölümün de yönetmeni diğerlerinden farklı olarak Russel Mulcahy tarafından üstlenilir. Ancak filmin senaryo ve kurgu yazarı diğerleri ile aynı kişi yani, Paul W. S. Anderson olur. Yine başrol karakteri olan Milla Jovovich başka bir maceraya atılır ve bu macerada kendisine Ali Larter ve Oded Fehr de eşlik eder.

Ölümcül Deney 3 filminin kurgusu ve hikayesi

İkinci bölümde yaşanan virüs salgınından sonra, baş rol karakteri olan Alice kendi başına kalır. Kendisini yaşanan durumlarla ilgili sorumlu gibi hisseder. Bu sorumluluk yüzünden de etrafında olan kişileri tehlikeye atabileceğini düşünür. Umbrella şirketini alt üst etmek için ve hayatta kalmak için mücadelesine devam eder. Bu şirketin baş araştırmacısı ise Doktor Isaacs’tir. Bu sırada, Alice ile birlikte Nevada Çölüne giden Carlos Olivera, K-Mart, Claire Redfield ve Betty hemşire birçok tehlikeyi göze alır. Bu tehlikeler ise tonlarca zombi, katil insanlar ve milyonlarca insanı öldüren tehlike T virüsüdür. Bir grup şeklinde hareket eden bu kişiler, bu birbirinden tehlikeli ve ölümcül olaylar ile karşı karşıya gelecek ve başa çıkmaya çalışacaktırlar. Bu sırada da aralarından kurban vermek zorunda kalacaklardır.
 

  Orjinal Adı:

Resident Evil: Extinction

Detay
Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
NELER OLUYOR Tümünü Gör