BENZER FİLMLER

Paralel Evren Tek Part Türkçe Dublajlı 720p

Paralel Evren Tek Part Türkçe Dublajlı 720p
PUAN : 7.1
Paralel Evren Tek Part Türkçe Dublajlı 720p 7.1 / 10 1 kullanıcı oyu.
İMDb 7.1
Dublaj
720P
  • Süre: 89 Dk.
  • Vizyon Tarihi: 2013
  • Ülke: ABD

 901İZLENME

 0FAVORİ

Bir buçuk saati bulan bir süreye sahip olan Paralel Evren filmi 2013 yılında gösterime girmiş bir bilim kurgu türünü yansıtır. ABD yapımı olan Paralel Evren filmi, içinde ayrıca gizem ve gerilim türlerini de barındırır. Film gösterime girdikten sonra gayet güzel tepkiler almış ve gerilim türünü seven izleyiciler tarafından olumlu yorumlar almıştır. Filmin bütçesi ise 50 milyon dolarlık bir tutar olarak karşımıza çıkar. Film ekibi karşılığında bütçenin iki katı tutarını yani 100 milyon doları kazanmış olur. Bu da film ekibinin başarılı bir film kampanyası yaptığını gösterir.

Paralel Evren filminin oyuncuları ve yapımcıları kimdir?

James Ward Byrkit bu filmin yönetmen koltuğunda oturan ve ABD asıllı yönetmen olarak adını duyurmuş biridir. Ayrıca Paralel Evren filminin senaryosunu da yazan isimdir. Hikâye kısmında ise Alex Manugian’a eşlik eder. Filmin başrol karakterini ise Emily Baldoni oynar. Başrol karakterinin ismi ise Em’dir. Filme ayrıca Maury Sterling, Nicholas Brendon ve Hugo Armstrong gibi isimler de yer alır.

Paralel Evren filminin kurgusu ve olay örgüsü nasıl ilerler?

Emily ve onun erkek arkadaşı olan Kevin başka arkadaşları ile birlikte bir evde akşamüzeri parti vermek üzere toplanırlar. Çok güzel bir eğlence şeklinde başlayan gece şekil değiştirir. Ev arkadaşları Mike’a aittir. Ancak bir de evde Kevin’in eski kız arkadaşı Laurie de orada olacaktır. Bu durumun öğrenilmesi aslında Kevin ve özellikle sevgilisi Emily’i gerer. Ancak tek tuhaf durum ev partisine Laurie’nin gelmesi değildir. Parti akşam saatlerinde ilerlerken gökyüzünde esrarengiz bir kuyruklu yıldız üstlerinden geçer. Yıldızın üstlerinden geçmesinin ardından çok tuhaf olaylar olmaya başlar. Herkes yavaş yavaş panik olacak ve durumu çözmeye çalışacaktır.
  Orjinal Adı:

Coherence

  Film Etiketleri:
Detay
Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir