BENZER FİLMLER

Spectre Tek Part Türkçe Dublajlı 720p

Spectre Tek Part Türkçe Dublajlı 720p
PUAN : 7.1
Spectre Tek Part Türkçe Dublajlı 720p 7.1 / 10 1 kullanıcı oyu.
İMDb 7.1
Dublaj
720P

 894İZLENME

 0FAVORİ

2015 yılında gösterime giren Spectre filmi aksiyon, macera ve gerilim türlerinin bir örneğini yansıtır. İki buçuk saate yakın ABD yapımıdır. Film gösterime girdikten sonra çok olumlu yorumlar almış ve dünyanın birçok bölgesinde ilgi ile izlenmiştir. Filmin bütçesi 250 milyon dolar gibi dev bir rakamdan oluşur. Bu bütçenin karşısında film ekibi 890 milyon dolara yakın bir hasılat elde etmeyi başarır. Bu da film ekibinin çok başarılı bir tanıtım kampanyası yaptığını gösterir. Film, en iyi film müzik ödülünü Akademi ödül töreninde almayı başarır. Müzik ünlü şarkıcı Sam Smith’e aittir.

Spectre filminin yapımcıları ve oyuncuları

ABD asıllı yönetmen olan Sam Mendes bu filmin yönetmen koltuğunda oturan isimdir. Ayrıca filmin hikâyesi John Logan, Neal Purvis, Robert Wade tarafından kaleme alınır. Filmin senaryosu da aynı isimler ile birlikte Jez Butterworth tarafından yazılır. Filmin ana karakterlerini Daniel, Craig, Christoph Waltz, Lea Seydoux tarafından canlandırılır. Craig filmde James Bond rolünü üstlenir.

Spectre filminin konusu

James Bond’un geçmişinden gelen bir şifreli mesaj ortaya çıkar. Bu mesajın amacı çok kötü niyetli olan bir organizasyonu ortaya çıkarmaktır. M gizli servis ajansını ayakta tutmak için siyasi güçler ile gizliden gizliye savaşırken; James Bond Spectre’nin arkasındaki korkunç gerçekleri ortaya çıkarmak için bir dedektif gibi çalışmaya başlıyor.
Detay
Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir