BENZER FİLMLER

Star Trek 2016 hd izle

Star Trek 2016 hd izle
PUAN : 7.4
Star Trek 2016 hd izle 7.4 / 10 1 kullanıcı oyu.
İMDb 7.4
Dublaj
720P
  • Süre: 122 Dk.
  • Vizyon Tarihi: 2016
  • Ülke: ABD

 788İZLENME

 0FAVORİ

2016 yılında gösterime çıkan aksiyon, macera ve bilim kurgu türlerinin bilinen örneklerinden biri olan Star Trek Sonsuzluk, ABD yapımıdır. İki saati aşan bir süresi vardır. Seri halinde yıllar içinde bölümleri gösterime giren Star Trek’in tarihi eskiye dayanır. Henüz 1966 yılında bir TV dizisi olarak başlayan Star Trek, 1979 yılında bağımsız olarak film şeklinde devam eder. Bazı bölümleri ise hayal kırıklığı yaratsa da son bölümleri oldukça iddialıdır. 7.1 IMDb puanına sahiptir. Bu bölüm de yüksek bir bütçe ile çekilir. Sevilen bölümlerden biridir. Yaklaşık olarak 185 milyon dolarlık bir bütçe kullanarak çekilen film, karşılığında 343 milyon doları üstünde bir hasılat elde eder. Bu da bir öncekinden düşük olsa da bir tanıtım başarısı olarak kabul edilir.

Star Trek Sonsuzluk bölümünün yapım kadrosu ve oyuncuları

Son iki bölümde J J Abrams yönetmenlik yapmış olmasına rağmen bu bölümün yönetmeni Justin Lin’dir. Filmin yazarları ise Simon Pegg ve Doug Jung olarak karşımıza çıkar. Filmin karakterleri ise 1966 yılında Gene Ruddenberry tarafından oluşturulur. Filmin başrol karakterleri ise Chris Pine, Zachary Quinto ve Karl Urban gibi oyuncular tarafından canlandırılır.

Star Trek Sonsuzluk filminin ana konusu

Görevlerinin beş yılını henüz doldurmuş olan Kaptan Kirk ve ekibi hiç bilinmeyen tehlikeli bölgelere girmek üzeredir. Starbase Yorktown bölgesine giderler ve Kaptan Kirk başkan vekili görevine yükseltilmek ister. Gemi bir anda uzaylılar tarafından saldırıya uğradığında kaptan Kirk ve ekibi kendini bilinmez bir yerde bulur ve federasyon ile de iletişim kuramaz. Uzaylıları kralı olan isim ise Abronath diye çağrılan bir antik silahın peşine düşmüştür bunu ise kaptan Kirk elinde bulundurur. Kaptan Kirk ve ekibi bu ölümcül ve tehlikeli uzaylılara karşı savaş vermek zorunda kalırlar.
  Orjinal Adı:

Star Trek Beyond

Detay
Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha