BENZER FİLMLER

Vampirle Görüşme Full Hd İzle 720p Türkçe Dublajlı

Vampirle Görüşme Full Hd İzle 720p Türkçe Dublajlı
PUAN : 7.6
Vampirle Görüşme Full Hd İzle 720p Türkçe Dublajlı 7.6 / 10 1 kullanıcı oyu.
İMDb 7.6
Dublaj
720P
  • Süre: 123 Dk.
  • Vizyon Tarihi: 1995
  • Ülke: ABD

 450İZLENME

 0FAVORİ

1994 yılında drama, fantastik ve korku türlerinin bir örneği olan Vampirle Görüşme, 7.6 seviyesinde IMDB puanına sahiptir. İki saatlik süresi olan film ABD yapımıdır. Film 1976 yılında kaleme alınan aynı isimli romanda uyarlanır. Roman Anne Rice’a aittir. Yaklaşık 60 milyon dolarlık bir bütçe kullanılarak çekilen film 220 milyon doları aşan iyi bir hasılat elde eder. Bu da film ekibinin başarılı bir tanıtım kampanyası yaptığını gösterir. Film, genel olarak olumlu yorumlar alır ve en iyi sanat yönetmeni ile birlikte en iyi orijinal skor ödülüne layık görülürler.

Vampirle Görüşme filminin yapım ve oyuncu kadrosu

Neil Jordan bu filmin yönetmen koltuğunda oturur. Filmin senaryosu da kitabın yazarı Anne Rice tarafından kaleme alınır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Brad Pitt, tom Cruise ve Antonio Banderas gibi çok başarılı isimler yer alır.

Vampirle Görüşme filminin konusu

Lestat isminde bir vampir, Louis adında başka bir kişiyi çok sever ve ona bir gece yaratığı olma şansı sunar.  O da kabul eder ve Lestat kanını onunkine aktarır. Artık bir vampir olan Louis bir vampirin nasıl yaşadığı ile ilgili birçok şey öğrenecektir.
  Orjinal Adı:

Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles

Detay
Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha