BENZER FİLMLER

Warcraft Hd 720p İzle

Warcraft Hd 720p İzle
PUAN : 7.2
Warcraft Hd 720p İzle 7.2 / 10 1 kullanıcı oyu.
İMDb 7.2
Dublaj
720P
  • Süre: 123 Dk.
  • Vizyon Tarihi: 2016
  • Ülke: ABD

 777İZLENME

 0FAVORİ

İki saati aşan bir süreye sahip olan Warcraft filmi aksiyon, macera ve fantastik türlerin bir örneğini yansıtır. 7 IMDb puanı ile gayet başarılı bir seviyede bulunur. 2016 yılında gösterime çıkan Warcraft, ABD yapımıdır ve aynı ismi taşıyan bir video oyunundan uyarlanır. Film dünyanın çeşitli bölgelerinde ilgi çeker. Filmin bütçesi 160 milyon dolar gibi dev bir tutardır. Ancak filmin hasılatı 430 milyon doları bulmasından dolayı biraz hayal kırıklığı yaşatır. Bu sebeple filmin sahip olduğu tanıtım kampanyaları daha etkin yapılabilirdi yorumları geldi. Yine de özellikle video oyununu oynayan insanlar tarafından çok beğenildi.

Warcraft filminin yapım ve oyuncu kadrosu

Film çok pahalı bir yapım olmakla birlikte yönetmen koltuğunda Duncan Jones oturur. Filmin senaryosu ise yönetmeni ile birlikte Charles Leavitt tarafından kaleme alınır. Filmin başrol karakteri ise Vikings dizisinin ünlü ve efsanevi karakteri olan Ragnar’ı canlandıran Travis Fimmel’dir. Oldukça başarılı bir performans sergiler. Fimmel’in yanı sıra filmd Paula Patton ve Ben Foster gibi oyuncular da yer alır.

Warcraft filminin konusu

Orkların dünyası olan Draenor şeytan işi bir büyü ile yok edilir. Bu olaydan sonra Gul’dan ise Azeroth’lardan bir portal oluşturur. Hem de birçok mahkûmu da yakalar ve böylece portalı tutmayı hedefler. Azeroth Kralı olan Llyane Wrynn ve onun arkadaşı Anduin Lothar Khadgar isminde bir usta büyücünün haberini alırlar. Bu büyücü ölümcül büyüleri ölü insan bedenlerinden bulur. Kral da krallığını korumak için harekete geçer. Lothar ve büyücü birlikte Kharazhan’a giderler ve burada Medich ile tanışırlar. Birlikte buradan harekete geçerler ancak bir grup Ork tarafından saldırıya uğrarlar. İçlerinden köle olan Garona esir alınır. Portalın yerini gösteren esir sayesinde Kral ile görüşmek isterler. Amaçları o büyünün üretilmesini durdurmaktır.
  Orjinal Adı:

World of Warcraft

Detay
Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha