BENZER FİLMLER

Yaratık 4 tek part hd izle

Yaratık 4 tek part hd izle
PUAN : 6.3
Yaratık 4 tek part hd izle 6.3 / 10 1 kullanıcı oyu.
İMDb 6.3
Dublaj
720P
  • Süre: 109 Dk.
  • Vizyon Tarihi: 1998
  • Ülke: ABD

 781İZLENME

 0FAVORİ

1997 yılında gösterime giren Yaratık Diriliş, aksiyon, korku ve bilim kurgu türlerinin bir örneğini oluşturur. İki saate yakın bir süreye sahiptir. Bir önceki bölüme yakın bir bütçe ile çekilir. Yaklaşık 75 milyon dolar değerinde bir bütçe ile çekilir. Bu bütçe karşısında ise dünya genelinde 160 milyon doları aşan bir hasılat elde eder.

Yaratık Diriliş filminin yapım ve oyuncu ekibi

Diğer bölümlerden farklı olarak Jean Pierre Jeunet bu bölümün yönetmen koltuğunda oturur. Ayrıca filmin hikâye ve kurgusu Joss Whedon tarafından kaleme alınır. Filmin oyuncu kadrosunda ise yine Sigourney Weaver ile birlikte Winona Ryder ve Dominique Pinon yer alır.

Yaratık Diriliş filminin konusu

Uzaylılar ile mücadelede iki yüz yıl geride kalır. Bu bölümde Ellen’in kanı uzaylı kraliçenin kanı ile karışır. DNA’sı bozulur. Zamanla bir uzaylı gibi hareketler göstermeye başlar. Bilim insanları ise uzaylıları çoğaltırken, birden ellerinden kaçırırlar. Bir süre içinde kraliçe ölü bir uzaylı doğurur. Bu doğan uzaylı da Dünya’da var olan insanlar için ölümcül bir virüs taşır. Artık her şey Ellen ve bir avuç uzay korsanının eline kalır. Birlikte o uzay gemisinin Dünya’ya ulaşmasını engellemek zorundadırlar
  Orjinal Adı:

Alien: Resurrection

Detay
Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir