BENZER FİLMLER

Yıldız Savaşları Bölüm III Sith’in İntikamı izle

 Editörün Önerisi
Yıldız Savaşları Bölüm III Sith’in İntikamı izle
PUAN : 7.7
Yıldız Savaşları Bölüm III Sith’in İntikamı izle 7.7 / 10 1 kullanıcı oyu.
İMDb 7.7
Dublaj
720P
  • Süre: 140 Dk.
  • Vizyon Tarihi: 2005
  • Ülke: ABD

 733İZLENME

 0FAVORİ

Star Wars serilerinin kronolojik olarak üçüncü bölümü olan Star Wars 3 Sith’in İntikamı, 2005 yılında gösterime girmiştir. Aksiyon, macera ve fantastik türlerin kusursuz bir karışımıdır. İki buçuk saate yakın bir süresi vardır. Star Wars serisinin en heyecanlı ve tutkulu bölümlerinden biridir. 113 milyon dolarlık bir bütçe ile çekilen bölüm, yaklaşık 850 milyon dolarlık bir hasılat ile önemli bir başarıya imza atmıştır.

Star Wars 3 Sith’in İntikamı bölümünün yapım kadrosu ve oyuncuları

Filmin yönetmen koltuğunda George Lucas oturuyor. Zaten filmin senaryosunu da yazan George Lucas, filmin en önemli arka plan adamıdır. Gerçekten de bu denli üst düzey bir hayal gücü ile yazılan ender filmlerdendir. Filmin oyuncu kadrosu ise yine yıldızlar geçidi gibidir. Tabi ki bu filmde oynayan oyuncular, hayatlarının en önemli oyunculuk performansını sergilediler. Ayrıca arka planda güçlü bir yapım ekibi ile birlikte, oyuncular da rollerin gereğini yerine getirip, harika bir iş çıkardılar. Başrol karakterini Hayden Christensen oynarken, kendisine yine Natalie Portman ve Ewan McGregor eşlik ediyor.

Star Wars 3 Sith’in İntikamı ana konusu

Film başladığında, klon savaşları henüz devam eder. Bu sırada Jedi tarafında olan Şansölye Palpatine Sith’ler tarafından kaçırılır. Jedi ustası Obi- Wan Kenobi ve Anakin Skywalker ise Palpatine’i kurtarmak için peşine düşerler. Palpatine’i kurtarmayı başarır ve geri dönerler. Anakin ise geri döndüğünde gizli eşi olan Padme’nin hamile olduğunun öğrenir. Bu arada annesini de rüyasında görür ve bu rüyalar iyi yönde değildir. Sahip olduğu üzüntü ve kederlerin Anaki’ni Dark Side’a götürebileceğini söyleyen ve uyaran Yoda ise Anakin’i telkin eder. Başka tehditler baş gösterir ve Anakin Palpatine ile Jedi konseyi arasında ikili ajan görevi görür. Kafası iyice karışan Anakin Dark Side’a geçecek midir?
  Orjinal Adı:

Star Wars Episode III: Revenge of the Sith

Detay
Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir